Contactgegevens en openingsuren van onze showrooms

Een vraag? Gervi staat voor u klaar!

Wij stellen u graag het Gervi team voor. Heeft u een specifieke vraag?
Dan vindt u hier de contactpersoon waarnaar u zich kan richten.

Algemeen

Voor algemene vragen kunt u contact opnemen met uw persoonlijke verkoper.

Planning & Techniek

Alle vragen omtrent plaatsingen, techniek en waterbehandeling

Gervi Maasmechelen of Hasselt
Marc Jeurissen
marc.jeurissen@gervi.be (24u/24u)
089/76 05 36
(ma-vri: 9u-12u, 13u-17u30)
Gervi Gent
Yvan Moesen
yvan.moesen@gervi.be (24u/24u)
09/231 44 31
(ma-di-wo-vri: 10u-12u, 13u-18u)
Gervi Leuven
Babs Frooninckx
babs.frooninckx@gervi.be (24u/24u)
016/44 70 34
(ma-vri: 10u-12u30, 13u-18u)

Management

Rony Nijs
rony.nijs@gervi.be (24u/24u)
089/76 05 36
(ma-vrij: 9u-12u, 13u-17u30)
Marjolein Nijs
Marjolein.nijs@gervi.be (24u/24u)
089/76 05 36
(ma-vrij: 9u-12u, 13u-17u30)

Boekhouding

Alle vragen omtrent facturatie en betalingen
Roel Hanoulle
roel.hanoulle@gervi.be (24u/24u)
089/76 05 36
(ma-vrij: 9u-12u, 13u-17u30)

Referenties

Bekijk alle referenties

Onze merken

wellness jacuzzi sauna stoombad infraroodcabine